Domowa koloryzacja włosów jak u fryzjera

Loreal Inoa

Efekty koloryzacji włosów u fryzjera najczęściej są o wiele lepsze niż w przypadku farbowania ich samodzielnie w domu. Aby uzyskać wyjątkowe rezultaty, nie trzeba jednak za każdym razem umawiać się do fryzjera!

Wiele osób zauważa, że farbowanie włosów u fryzjera daje lepsze rezultaty niż w przy koloryzacji w domu. Dlaczego? To przede wszystkim kwestia innego rodzaju produktów do koloryzacji, które stosowane są w salonach fryzjerskich.

Zalety profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji włosów

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji używane przez fryzjerów posiadają bardziej skoncentrowane formuły i wykorzystują często inne składniki niż farby drogeryjne. Zawierają również duże ilości składników pielęgnujących, dlatego potrafią jednocześnie koloryzować włosy i pielęgnować je dla jeszcze piękniejszego wyglądu. Przykładowo, farby salonowe Loreal Inoa nie zawierają amoniaku, który stosowany jest w wielu tanich farbach drogeryjnych. Nie tylko pięknie pachną, ale również pozwalają na uzyskanie świetnych rezultatów bez ryzyka uszkodzenia włosów. Farba Loreal Inoa bazuje na technologii olejowej, która pozwoliła na zminimalizowanie czynnika zasadowego – dzięki temu jest również łatwiejsza w użyciu. Farby salonowe to także wiele różnych kolorów do wyboru – można łatwo dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Farby te można także mieszać ze sobą i z innymi produktami, na przykład rozjaśniaczami, dlatego można wtedy uzyskać jeszcze więcej możliwości. Wobec tego profesjonalne kosmetyki, w tym także farby do włosów Loreal Inoa, to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na doskonałych rezultatach bez uszkodzenia struktury włosów!

Profesjonalna koloryzacja w domu – to proste!

Farbowanie włosów z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji naprawdę jest bardzo proste. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, aby uzyskać oczekiwany efekt! Farby profesjonalne są proste w użyciu. Należy tylko wymieszać wszystkie składniki ze sobą, a następnie nałożyć na włosy i rozprowadzić pędzelkiem albo grzebieniem. Po wskazanym czasie farbę należy spłukać z włosów.

Gdzie kupić profesjonalne kosmetyki fryzjerskie do farbowania włosów?

Aktualnie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie przeznaczone do koloryzacji włosów można kupić także do użytku prywatnego – nie musimy być fryzjerem, aby je nabyć. Wystarczy tylko znalezienie odpowiedniego sklepu posiadającego je w asortymencie. Sprzedaż prowadzona jest przede wszystkim przez profesjonalne sklepy kosmetyczne oferujące produkty salonowe – fryzjerskie. Można skorzystać z nich zarówno stacjonarnie, jak również przez internet – szybko, wygodnie i łatwo. Wystarczy tylko wybrać określone produkty, a następnie złożyć zamówienie on-line – bez potrzeby wychodzenia z domu.

Najszerszy wybór i najniższe ceny kosmetyków do koloryzacji włosów, w tym także farby profesjonalne Loreal Inoa, można znaleźć w sklepach internetowych. Dzisiaj wiele osób decyduje się na kupowanie profesjonalnych produktów kosmetycznych on-line – to bardzo proste i dodatkowo można sporo zaoszczędzić!